Auto Arek Opinie naszych Klientów

auto arek opinie citroen

 

Poznaj kilka opinii o firmie Auto Arek Łapino:

Auto Arek Opinia z sierpnia 2015

Stanisław z Częstochowy

Z firmą Auto Arek miałem okazję współpracować w roku 2015. Chciałem sprowadzić swoje wymarzone BMW z Niemiec, jednak nie miałem pojęcia, w jaki sposób rozeznać się na niemieckojęzycznych stronach z ofertami sprzedaży. Dlatego postanowiłem zwrócić się po pomoc do Auto-Arek. Już na początku przekonali mnie swoją wiedzą i doświadczeniem. Szybko znaleźli auto jakiego poszukiwałem od blisko pół roku. Stan techniczny nie budził zastrzeżeń i do dzisiaj auto ani razu mnie nie zawiodło. Pan Arek załatwił za mnie wszelkie jakiekolwiek sprawy celne czy formalne. Jak widać – opinie o firmie Auto Arek w internecie są zgodne z prawdą. Można spokojnie zaufać.

Auto Arek Opinia z maja 2016

Dariusz z Dobrodzienia

Kto nie chciałby mieć samochodu prestiżowej niemieckiej marki za niewielkie pieniądze? Osobiście obawiałem się jednak tego, że działając na własną rękę popełnię jakiś błąd. Przecież chyba nie chciałem paść ofiarą przekrętu, kiedy kupować będę od niemieckiego handlarza, o którym nic nie wiem? Z pomocą przyszła mi oferta firmy Auto-Arek z Łapina. Opinie, które znalazłem w sieci przekonały mnie, że warto im zaufać. Zleciłem im wszystko i nie zawiodłem się. Otrzymałem auto marki Audi, które posiadało wszelką wymaganą dokumentację. Do dziś nim jeżdżę i jak dotychczas żadnej usterki. Każdemu życzę współpracy z tak rzetelną firmą.

Auto Arek Opinia z lutego 2017

Michał z Gdyni

Nigdy wcześniej nie kupowałem auta z Niemiec. Tym razem wybór padł na markę Audi, posiadającym wyposażenie, o którym moi znajomi mogą tylko pomarzyć. Okazało się, że marzenia mogą się spełnić. Umówiłem się na spotkanie do firmy Auto Arek w Łapinie i omówiliśmy z Panem Arkiem moje oczekiwania. Pracownicy przyjęli mnie na miejscu bardzo miło i uzyskałem odpowiedź na każde zadane pytanie. Szybko okazało się, że nie będzie problemu ze sprowadzeniem dokładnie takiego auta, jakie chciałem dostać. Firma Auto-Arek załatwiła wszystko w moim imieniu. Autem cieszę się do dziś.

 

Auto Arek Opinia z września 2017

Magdalena z Wałbrzycha

Nigdy nie znałam się zbytnio na samochodach, lecz wiedziałam, że chciałam jeździć autem prestiżowej marki. Nie było mnie niestety stać na zakup nowego auta, dlatego zdecydowałam się kupić używany pojazd sprowadzony z Niemiec. W internecie wyszukałam firmę, która zajmuje się importem samochodów z Niemiec. Szybko trafiłam na Auto-Arek – bezpośredniego importera samochodów bezwypadkowych z Niemiec. Okazali się prawdziwymi profesjonalistami. Już na wstępie spotkałam się z pełnym profesjonalizmem i ogromną wiedzą pracowników. Zostałam kompleksowo obsłużona. Dość szybko od podpisania umowy przedstawiono mi 5 różnych egzemplarzy do wyboru. Pracownicy Pana Arkadiusza pomogli mi podjąć decyzję. Nie tylko sprowadzono mój wymarzony model samochodu, lecz także nie musiałam martwić się o sprawy celno-formalne. Sprowadzone auto było w modnym białym i do tego był w perfekcyjnym stanie i jeżdżę nim do dziś. Szczerze polecam Pana Arka z Auto Arek!

 

Auto Arek Opinia z listopada 2017

Halina z Poznania

Nie było mnie stać na auto z salonu, a używane auta krajowe nie były w zbyt dobrej kondycji. W sumie nie ma się co dziwić, bo każdy przecież widzi, jakie mamy u nas drogi… Dlatego wymarzyłam sobie używane autko z Niemiec. Niestety nie znam sę na autach zbytnio. Dzięki Bogu pomogła mi firma Auto-Arek z miejscowości Łapino. Duża wiedza i wiele kontaktów handlowych w Niemczech zdecydowały o wyborze tego importera. Najistotniejsze było jednak to, że Focus który znalazł dla mnie Pan Arek był niemal w nienagannym stanie. Nie mam go długo, jednak na razie jestem bardzo zadowolona. Jeżeli decydować się na używane auto z Niemiec, to tylko z pomocą firmy Auto-Arek. Znalezione w sieci opinie o nich są całkowicie prawdziwe!

Mamy nadzieję, że jeśli miałeś jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, to powyższe opinie już zupełnie je rozwiały i teraz zupełnie spokojnie będziesz mógł powierzyć sprowadzenie swojego wymarzonego samochodu profesjonalistwom w swojej branży – firmie Auto Arek Łapino!