Auto Arek Łapino – opinie i oferta

Witamy na stronie internetowej firmy Auto-Arek z Łapina. Zajmujemy się bezpośrednim importem używanych samochodów z krajów zachodnich. W mieście Łapin, niedaleko Gdańska znajdą Państwo naszą główną siedzibę. Auto-Arek oferuje zadbane bezwypadkowe samochody osobowe różnych marek, znajdą Państwo u nas między innymi BMW, Ford, Audi czy Volkswagen. Od wielu lat funkcjonujemy na rynku więc posiadamy duże doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

auto arek opinie nagłówek

Auto-Arek Łapino – sprowadzamy najlepsze auta

Istniejemy po to, aby spełniać twoje motoryzacyjne marzenia. Przez wiele lat pracy umiemy dokładnie przeszukać niemiecki rynek, aby znaleźć jak najlepsza ofertę. Gwarantujemy, że wybrane przez nas auta są bezwypadkowe, sprawne i zadbane, w przystępnych cenach. Skupiamy się na indywidualnych potrzebach klienta, szukając dodatkowego wyposażenia, pakietów czy skór. Nasze oferty są dużo bardziej atrakcyjniejsze niż te co figurują na polskim rynku.

auto arek opnie car 2

Auto Arek – gwarantujemy Twoją satysfakcję

Współpracujemy tylko i wyłącznie z uczciwymi sprzedawcami, których uprzednio sprawdzamy. Polecamy jedynie sprawne technicznie auta, z ważnym przeglądem, udokumentowaną historią przeglądów oraz innymi ważnymi dokumentami, które potwierdzają legalność. W naszej roli jest również sprawdzenie auta przez zakupem. Auto Arek stawia wyłącznie na auta bezwypadkowe! Sprowadzamy auta oraz posiadamy na miejscu samochody w miejscowości Łapino. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, być może już czeka na Ciebie Twoje wymarzone auto.

Podstawą naszej działalności jest dobra opinia o Auto Arek.

Naszym największym sukcesem jest pozytywna opinia naszych klientów. Przez wiele lat funkcjonowania naszej firmy zgromadziliśmy dużą bazę pozytywnych komentarzy. Przykładamy się w naszej pracy, żeby zadowolić naszych klientów i umożliwić im wybranie swojego idealnego auta. Auto Arek posiada same dobre opinie o firmie. Poniżej można zapoznać się z kilkoma przykładowymi:

Opinia klienta z Gdyni
Nie mam nic do zarzucenia firmie Auto Arek Łapino. Opinie, które znalazłem wcześniej w Internecie faktycznie były prawdziwe. Od pierwszej rozmowy miałem poczucie, że współpracuję z profesjonalną firmą, a nie handlarzem Mirkiem. Auto Arek kupiło dla mnie Focusa Kombi w świetnym stanie i z pewnością bezwypadkowy. Mój Focus był także w zaskakująco dobrym stanie wizualnym. Teraz już wiem, że naprawdę nie trzeba przepłacać za zakup nowego auta.

 

Małgorzata z Wieliczki o nas:
Od znajomych zawsze słyszałam, że warto kupić samochód sprowadzany z Niemiec. Jak jednak nie dać się nabrać, kiedy nie znamy języka niemieckiego Miałam szczęście, że znajomi polecili mi firmę Auto-Arek z okolic Gdańska. Opinie jakie o nich usłyszałam były na szczęście prawdziwe. Do dziś jeżdżę pięknym pojazdem marki Audi, który jeszcze ani razu mnie nie zawiódł. W Auto Arek pomogli mi też kupić na raty, co mocno mi ułatwiło sprawę. Jestem zadowolona i szczerze mogę polecić z czystym sumieniem współpracę z tymi ludźmi!

 

Klik >>> Więcej opinii o Auto Arek <<< Klik