Auto Arek Łapino – opinie i oferta

Bardzo nam miło powitać w firmowej witrynie firmy Auto-Arek z Łapina, będącej bezpośrednim importerem samochodów używanych z zachodu. Nasza siedziba znajduje się w Łapinie, niedaleko Gdańska. Nasz główny przedmiot działalności to import zadbanych i bezwypadkowych aut osobowych, w tym najbardziej popularnych takich jak Ford, VW czy BMW. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie dotychczasowej działalności.

auto arek opinie nagłówek

Auto-Arek Łapino – sprowadzamy najlepsze auta

Jak nikt inny znamy bardzo dobrze realia niemieckiego rynku samochodów używanych. Potrafimy bez przeszkód poruszać się po niemieckojęzycznych stronach z ofertami. Mogą więc być Państwo pewni, że auto będzie dobre, a i cena niewygórowana. Znajdziemy pojazd doskonale wyposażony, z wieloma opcjami dodatkowymi, na którego nabycie na terenie Polski raczej nie będzie szans. Wydajna klimatyzacja lub jasna skórzana tapicerka – wreszcie będziesz mógł zrealizować swoje marzenia.

auto arek opnie car 2

Auto Arek – gwarantujemy Twoją satysfakcję

Auto Arek Łapino importuje wyłącznie bezwypadkowe pojazdy, pozostające w bardzo dobrym lub idealnym stanie technicznym. Nie musisz się obawiać, że u nas kupi się grata, który rozsypie się już po paru wyjazdach. Nawiązujemy bowiem współpracę jedynie w 100% uczciwymi sprzedawcami z Niemiec. Każdy sprowadzany przez nas samochód posiada ważny przegląd, udokumentowaną historię przeglądów oraz wszelkie potrzebne dokumenty potwierdzające jego legalność. Pojazd zostanie przetestowany bezpośrednio przed zakupem.

Dobra opinia o Auto Arek to podstawa naszej działalności

Od samego początku naszej działalności pozostaje dla nas wysoka satysfakcja Klientów. największą satysfakcją jest dla naszego zespołu są pozytywne opinie z ich strony. Co ważne – dokładamy wszelkich starań, aby zamówiony samochód spełnił w 100% oczekiwania nabywcy.

Poznaj kilka opinii naszych klientów:

Opinia klienta z Gdyni
Nie mam nic do zarzucenia firmie Auto Arek Łapino. Opinie, które znalazłem wcześniej w Internecie faktycznie były prawdziwe. Od pierwszej rozmowy miałem poczucie, że współpracuję z profesjonalną firmą, a nie handlarzem Mirkiem. Auto Arek kupiło dla mnie Focusa Kombi w świetnym stanie i z pewnością bezwypadkowy. Mój Focus był także w zaskakująco dobrym stanie wizualnym. Teraz już wiem, że naprawdę nie trzeba przepłacać za zakup nowego auta.

 

Małgorzata z Wieliczki o nas:
Od znajomych zawsze słyszałam, że warto kupić samochód sprowadzany z Niemiec. Jak jednak nie dać się nabrać, kiedy nie znamy języka niemieckiego Miałam szczęście, że znajomi polecili mi firmę Auto-Arek z okolic Gdańska. Opinie jakie o nich usłyszałam były na szczęście prawdziwe. Do dziś jeżdżę pięknym pojazdem marki Audi, który jeszcze ani razu mnie nie zawiódł. W Auto Arek pomogli mi też kupić na raty, co mocno mi ułatwiło sprawę. Jestem zadowolona i szczerze mogę polecić z czystym sumieniem współpracę z tymi ludźmi!

 

Klik >>> Więcej opinii o Auto Arek <<< Klik