Najczęściej popełniane błędy podczas montażu drzwi stalowych

Montaż drzwi stalowych w naszym domu lub mieszkaniu musi zostać starannie przeprowadzony. Tylko to gwarantuje nam bezproblemowe działanie przez wiele lat. Jakie są najczęściej popełniane błędy podczas ich montażu?

Błędy podczas montażu drzwi stalowych

Poziomowanie drzwi to bardzo trudne, ale konieczne do wykonania zadanie. Jeżeli podczas montażu, źle wypoziomujemy skrzydło, to może ono haczyć o podłogę lub nawet samodzielnie się otwierać. Dużym błędem podczas montażu drzwi stalowych jest użycie zbyt dużej ilości pianki montażowej. Jest Pianka jest ważnym elementem montażu drzwi, lecz użycie jej zbyt wiele może doprowadzić do wypaczenia ościeżnicy. Podczas montażu drzwi należy również upewnić się, czy skrzydło będzie otwierać się w odpowiednią stronę. Jeżeli przy tym kroku popełnimy błąd, to będziemy musieli na nowo je montować.

Jeżeli interesują nas drzwi stalowe, to warto skorzystać z oferty firmy Bramotechnika. Posiadają oni drzwi stalowe wykonane z dobrej jakości materiałów. Mają szeroki wybór drzwi, dzięki czemu możemy mieć pewność, że znajdziemy drzwi idealne do naszych potrzeb.